آموزشآیفون تصویریتعمیر درب اتوماتیکدرب اتوماتیکدرب ضد سرقتدزد گیر اماکندوربین مداربستهمقالاتیو پی اس

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر در برقی و اتوماتیک ریموتی پارکینگ

تعمیر و سرویس درب های اتوماتیک پارکینگی (دولنگه و ریلی )

درب های شیشه ای اتوماتیک فروشگاهی (تک لنگه دولنگه ریلی لولایی )

تعمیر انواع جک و برد الکترونیکی و موتور اپراتور شیشه ای

نصب و تعمیر انواع سنسور (چشمی)

تعویض باطری ups تعمیر

تعمیر انواع درب های بادی قدیمی

تمام نقاط تهران با ضمانت کاری

تعمیر درب اتوماتیک و جک پارکینگی ریموتی

نمایندگی تعمیر – سرویس – خدمات

جک پارکینگی – درب شیشه ای

برقی- دولنگه- ریلی- هیدرولیک- بادی

تمام نقاط تهران

بهترین خدمات و ضمانت

تعمیر جک پارکینگی و درب شیشه ای اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای دولنگه، تک لنگه و ریلی

تعمیر برد شیشه ای (کنترل باکس اپراتور شیشه ای)

تعمیر موتور اپراتور شیشه ای دانکر آلمان و …..

تعمیر و تعویض سنسور بالا و لای درب شیشه ای

تعمیر و تعویض تسمه ، هرزگرد، ریموت، فولی و ….

تمام نقاط تهران با ضمانت کاری

 

تعمیر درب اتوماتیک 24 ساعته تمام نقاط تهران

09126335009

22001933

تعمیر کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

سرویس و تعمیر
ماموریت ما این است که مشتریان خود را با راحتی که انتظار می رود از درب های کشویی اتوماتیک خود را حفظ کنند و در عین حال حفظ آخرین استانداردهای ایمنی که شایسته آن هستند، باشد. همه تکنسین های ما گواهی شده، تعمیر کرکره برقی آموزش داده شده در تمام مدل ها و مدل ها هستند و کامیون ها را به طور کامل ذخیره می کنند تا هزینه سفر بازگشت را کاهش دهند.

شرکت ما با کارکنان مستمر با تکنسین های خدماتی در سراسر تهران فعالیت داشته است. پرسنل پشتیبانی ما، اعزام،تعمیر کرکره برقی تقاضا و خدمات مدیریت پروژه را ارائه می دهند. تکنسین های ما آموزش دیده اند تا درب کشویی اتوماتیک خود را برای انطباق با استانداردهای ملی استاندارد  بررسی کنند.تعمیر کرکره برقی یکپارچه سازی مجدد برای همه مدل ها و مدل های درب های کشویی در دسترس است و زندگی درهای شما را گسترش می دهد.تعمیر کرکره برقی ما خدمات همه مدل ها و مدل های درب اتوماتیک کشویی را خدمت می کنیم.

ما تنظیمات را برای سرعت، اطمینان از عملکرد، ایمنی، روغنکاری و تنظیم می کنیم،تعمیر کرکره برقی برای پیچ ها، سنسورها و تابلوهای ایمنی بررسی می کنیم.تعمیر کرکره برقی درب ها برای نظارت بر استانداردهای امنیتی مورد بررسی قرار می گیرند.تعمیر کرکره برقی تکنسین های ما شرایط عملیات درب، مهر و موم آب و هوا،تعمیر کرکره برقی شستن پایین، کنترل کننده و عملیات موتور، راهنماهای غلتک ها و آهنگ ها را ارزیابی می کنند،تعمیر کرکره برقی سپس توصیه ها یا تعمیرات را انجام می دهند.

پانل های درب عقب
هنگامی که شما نیاز به پانل جایگزین به دلیل خرج کردن و گرفتن؛ خسارت ناشی از باد، طوفان، رانندگی از طریق،تعمیر کرکره برقی خرابکاری یا سوء استفاده؛ یا نیاز به اندازه های سفارشی، با ما تماس بگیرید ما برای تهیه سفارش خود از خط بسته بندی استفاده می کنیم. تعمیر کرکره برقی ما تولید کنندگان زیادی در دسترس داریم، از جمله استنلی، بسام و هورتون. ما نه تنها ما پانل های جایگزین را ارائه می کنیم،تعمیر کرکره برقی ما می توانیم قطعات جایگزینی نیز ارائه دهیم.

اپراتورهای جایگزین
هنگامی که پانل درب کشویی شما در وضعیت خوبی قرار دارد اما نیاز به یک کنترلر یا عملکرد موتور دارد.تعمیر کرکره برقی یک سیستم درب کشویی اتوماتیک است که برای تمامی مدل ها در همه تنظیمات کشویی درب باز است.

تجهیزات جدید
خطوط درب اتوماتیک ما راه حل های جذاب، مناسب و عملی برای اتوماسیون درب در هر مراکز ارائه می دهند. گزینه ها تقریبا بی حد و حصر هستند – شما می توانید از پنهان سربار، کوه سطح، تلسکوپی، همه شیشه ها،تعمیر کرکره برقی درب های کشویی مقاوم در برابر طوفان یا حتی منحنی را انتخاب کنید.

درب کنترل
 اسلاید متناسب با هر برنامه از مکان های خرده فروشی ترافیک بالا به مقیاس تنظیمات حرفه ای و نهادی. این سیستم امن ترین، قابل اطمینان ترین و با بالاترین عملکرد سیستم درب را در صنعت فراهم می کند.


تعمیر کرکره برقی

این یکپارچه سازی یک راه حل اقتصادی و قابل اعتماد برای جایگزینی درب های جدید با هزینه ای است و همه اجزای درایو را جایگزین می کند و موارد را در یک سیستم درب کشویی اتوماتیک می پوشاند.


تعمیر کرکره برقی


رکورد
سیستم کشویی – سیستم درب کشویی، برای سال ها خدمات قابل اعتماد، تعمیر کرکره برقیدرایو کمربند گیرنده رانندگی خنک کننده ریز پردازنده را خاموش می کند.

تعمیر کرکره برقی

 سری تمام شیشه ای سیستم کشویی ارائه می دهد خطوط جذاب و جذاب برای اتوماسیون اتوماتیک درب در حالی که ارائه | همان سیستم هوشمند،تعمیر کرکره برقی با دوام، درایو به عنوان سیستم درب کشویی سری

تعمیر کرکره برقی

این سیستم دسترسی ساده، آسان و جذاب در اتاق های بیمار را فراهم می کند.
اپراتور کم انرژی  -تعمیر کرکره برقی این سری برای به طور خودکار درب در حال چرخش در تمام موانع دسترسی ترافیک طراحی شده است.
این سیستم به طور اتوماتیک درب های نوسان در شرایط ترافیکی بالا طراحی شده است. این اپراتور با توجه به نیازهای بازار به قابلیت اطمینان،تعمیر کرکره برقی سر و صدای کم و انعطاف پذیری نرم افزار پاسخ می دهد.

تعمیر کرکره برقی

این سیستم فوق العاده آرام و با عملکرد بالا دارای یکی از کمترین هزینه های طول عمر مالکیت هر سیستم درب اتوماتیک در بازار امروز است! این راه حل ایده آل برای تقریبا تمام برنامه های کاربردی درب اسلاید استاندارد است.
تلسکوپی – این سیستم ورودی راه حل کامل برای فضاهای محدود است.تعمیر کرکره برقی این سیستم ترکیبی از چند منظوره صرفه جویی در فضا با ظاهر ظریف یک درب باز روشن است.

تعمیر کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

سرویس و تعمیر

اتوماسیون اتوماتیک یکپارچه / بی پارتی بازرگانی درب های کشویی تجاری:
سیستم خودکار درب کشویی اتوماتیک واحدهای ظریف و چند منظوره است که برای برآورده شدن نیازهای طراحی،تعمیر کرکره برقی عملیاتی و ایمنی هر مشتری طراحی شده اند.
توجه: تمام اپراتورهای درب اتوماتیک کشویی به طور کامل شکایت به می باشد
استاندارد ویژگی های اتوماسیون خودکار کشویی درب اپراتورها عبارتند از:
درب های اتوماتیک کشویی
کنترل دیجیتال لبه برش
گزینه های کاملا قابل برنامه ریزی سرعت باز و بسته شدن درب را کنترل می کند و هر زمانی که درب ها از نیمه باز، بازه ثابت و توابع خودپرداز به دست می آید،تعمیر کرکره برقی بالاترین ایمنی ممکن را در تمام زمان ها نگه می دارد.
توابع برنامه ریزی فوق العاده اجازه می دهد برای نصب و راه اندازی سریع،تعمیر کرکره برقی ساده و تعمیر و نگهداری.

عملکرد بازگشت ایمنی
برای جلوگیری از آسیب دیدن یک عابر پیاده،تعمیر کرکره برقی وقتی که درب با یک مانع مواجه می شود،تعمیر کرکره برقی به طور خودکار حرکت درب را معکوس می کند.
یکی از قوی ترین موتورهای موجود در هر سازنده است
طراحی شده برای ارائه نیروی محرک قوی،تعمیر کرکره برقی با وزن وزن تا 250 کیلوگرم در حالی که با استفاده از ولتاژ پایین و نیاز به انرژی است.تعمیر کرکره برقی آن را برای تسریع عملکرد و استفاده از عملیات عملا خاموش و یک عمر طولانی مدت تسویه می کند.
واحد قدرت با آخرین فن آوری صرفه جویی در انرژی طراحی شده است.

قابلیت قفل کردن امنیت
جریان در همان زمان تولید می شود که درهای نزدیک،تعمیر کرکره برقی که قفل موتور خود را به طور خودکار.
درب های اتوماتیک کشویی
تعمیر کرکره برقی چرخ های چرخ با دو غلتک به عنوان استاندارد مجهز شده اند
ساخته شده از مواد است که برای اصطکاک کم طراحی شده است،تعمیر کرکره برقی حتی با نیروهای تحمل بالا برای درب تا 250 کیلوگرم در حالی که اطمینان حاصل شود که درب ها به طور مسطح حمل و جلوگیری از آنها را از رسوب.

تعمیر کرکره برقی توابع توزیع بانکی و امنیت بالا به عنوان استاندارد موجود است
یک ویژگی هماهنگ سازی وجود دارد که به طور خاص طراحی شده است تا تسهیل عملیات درج امنیت درب ها برای استفاده در بانک ها یا سایر سایت های امنیت بالا وجود داشته باشد.
تعمیر کرکره برقی این واحد می تواند با هر سیستم امنیتی و نظارت درب مانند سیستم های هشدار آتش، سیستم های کنترل دسترسی و سیستم های قفل الکترونیکی متصل شود.

برای مسیرهای فرار و مسیرهای خروجی اضطراری،تعمیر کرکره برقی یک سیستم اختیاری بی خطر که شامل موتورهای خالی موتور و سنسورهای فعال آزمایشی با گذراندن آزمون تست دوام کمتر از 1000000 دور در دسترس برای همه سیستم ها است.
طراحی برش لبه و فن آوری جهت جلوگیری از چرخش خودکار درب اتوماتیک خودکار یک راه حل کامل برای پروژه بعدی شما است.

اطلاعات عمومی فنی اطلاعات خودکار یکپارچه / بی پارتی بازرگانی درب های کشویی تجاری:
درب های اتوماتیک کشویی تعمیر کرکره برقی
منبع تغذیه 230 VAC، 47-63 Hz
حداکثر مصرف انرژی 240 وات
مصرف برق در حالت استراحت <3 w
نوع موتور 40 DC Brush
ولتاژ قابل برنامه ریزی در / خروجی 3 (+ 12 / 24V DC)
اینترلوک موجود به عنوان استاندارد
محدوده دما -15-55 ºC / 80٪ RV
ابعاد (طول) حداکثر 6000 میلیمتر
حداکثر نور روز نور (Clear Opening Width) 3050 میلیمتر
وزن حداکثر درب 450 کیلوگرم تک – 2 x 250 کیلوگرم دوتایی – 4 x 65 کیلوگرم تلسکوپی
سرعت باز کردن و بسته شدن کاملا قابل تنظیم است
زمان نگهداری باز کردن قابل تنظیم از 1-60 ثانیه مطابق با استانداردهای بین المللی 93/68 / EEC (CE)

تعمیر درب اتوماتیک دٌر سرویس
تعمیر درب اتوماتیک دٌر سرویس
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس سریع 24 ساعته
error:
بستن