آموزشآیفون تصویریتعمیر درب اتوماتیکدرب اتوماتیکدرب ضد سرقتدزد گیر اماکندوربین مداربستهمقالاتیو پی اس

تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

تعمیر درب اتوماتیک 24 ساعته تمام نقاط تهران

09126335009

22001933

تعمیرات درب برقی
تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

آلومینیوم درب های دو طرفه

درب های آلومینیومی از جنس آلومینیوم از جنس آلومینیوم ساخته شده از جنس آلومینیوم ساخته شده از جنس آلومینیوم هستند.تعمیرات درب برقی کرج ارائه بهتر از هر دو جهان برای خانه یا پروژه شما.

تمام درب های آلومینیومی آلومینیومی ما با یک پوشش پودری پوشانده شده با سختی مقاوم در برابر هوا مقاوم است که می تواند در رنگ RAL انتخاب شما تولید شود. هر درب با توجه به امنیت و کارایی ساخته شده است و لعاب در درب می تواند دو یا سه برابر لعاب بسته بسته به نیاز شماتعمیرات درب برقی

اگر شما به دنبال درب فرانسوی با نگاه سنتی هستید، چوب باید انتخاب نهایی برای صحت باشد. تمام درهای چوبی ما فرانسوی سفارشی ساخته شده است تا به طراحی و مشخصات فردی خود بپردازد. تعمیرات درب برقی کرج اگر چه مواد انتخابی برای درب های سنتی مورد بررسی قرار می گیرد، طیف وسیعی از درهای چوبی فرانسوی نیز می تواند طراحی شده با توجه به ویژگی های معاصر، سنتی و تاریخی باشد.

در زمینه طراحی پنجره و درب، مواد متنوعی را ارائه می دهد و طیف وسیعی از کاربردهای مختلف از قبیل رنگ، دکوراسیون، دکوراسیون، مبلمان، شیشه های شیشه ای و سایر ویژگی های طراحی را ارائه می دهد. تعمیرات درب برقی کرج اگر شما به دنبال تکرار یک دوره فرانسوی دوره ای هستید، هرچیزی با محدوده چوب ما امکان پذیر است.

درب چوبی ما امنیت بسیار خوبی با قفل های چند نقطه ای فراهم می کند و پیچ و مهره یکپارچه به عنوان استاندارد ارائه امنیت برجسته برای خانه شما.

بهره وری انرژی با ارزش کلی U از 1.4 با بهترین مقادیر کلی U از 1 با سه لعاب نادیده گرفته شده است.

 

تعمیرات درب برقی
تعمیرات درب برقی


تعمیرات درب برقی

مجموعه نایت مجموعه های ورودی ما چوب فرانسوی است. درب های فرانسوی مجموعه ما مجموعه ای از مواد و سبک های موجود است که به صورت سفارشی ساخته شده اند و به شما اجازه می دهد تا گزینه های لعاب بسیار متنوعی را ارائه دهید. اگر چه درب های چوبی با ارزش ترین چوب در محدوده ما، تعمیرات درب برقی کرج کیفیت مطمئنا در معرض خطر نیست، زیرا این پنجره ها در استاندارد های تولیدی ما با استانداردهای بالا تولید می شوند.

مهر و موم Q-LON دوگانه
لعاب های دو و سه برابر تا 56 میلیمتر.
ضخامت قاب های مختلف از 68 تا 92 میلی متر است.
دستگیره Hoppe Secustick برای حفاظت از سارق افزایش یافته است.
سیستم پوشش چهار لایه به عنوان استاندارد برای دوام بیشتر.
رنگ زرد و RAL در دسترس (گزینه رنگ دوگانه نیز موجود است).

درب های چوبی Rationel Timber
درجه بندی

Rationel ارائه انواع چوب و آلومینیوم روکش چوب درب های فرانسوی در 3 محدوده PATUS، ALDUS و AURA. Rationel تعمیرات درب برقی کرج ارائه برخی از بهترین ارزش های U امروز و سرمایه گذاری سنگین در تحقیق و توسعه پنجره های چوبی و درب ها اطمینان از درها خود را بسیار با دوام و مناسب برای ساختمان های منزل منزل است.

مقادیر مختلف U در دسترس از 1.3 Uw تا 0.61Uw.
به لطف Rationels فرآیند تست پیشرفته بسیار با دوام.
FSH پایدار، قابهای چوبی را تأیید کرده است.
طیف گسترده ای از لعاب ها از جمله امن، مبهم، ایمنی، صدای انرژی و انرژی خورشیدی.
پنجره ها و درب های بسیار امن با ایمن با تایید طراحی.

تعمیرات درب برقی
تعمیرات درب برقی

تعمیرات درب برقی

اگر پنجره ها و درهای شما را برای ظاهر گرم، تعمیرات درب برقی کرج لمسی و راحت تر انتخاب می کنید، احتمالا قبلا روی پنجره ی چوب مشکوک شده اید. از سال ، جرج بارنسدیل در ساخت کارخانه تعمیرات درب برقی کرج وفادار به ساخت پنجره های چوب الوار زیبا بوده است. تمام درهای جورج برنسدیل دست ساخته شده و تعمیرات درب برقی کرج در دسترس هستند در طیف گسترده ای از جمله تاریخی، سنتی، معاصر و سفارشی. مجموعه جورج برنسدیل احتمالا درهای چوبی نهایی است.

محدوده ای از مواد مختلف و پایان.
شیشه ای درجه بندی با گزینه های سرب و رنگ شیشه ای.
مهر و موم تنگ هوا برای بهبود عایق و تنگ شدن هوا.
طیف وسیعی از گزینه های مشخصات برای مطابقت کامل با ویژگی های تاریخی و دوره.
FSC یا PEFC تایید شده چوب.
سیستم پوشش پیشرفته برای حداکثر حفاظت.

درب برقی- درب اتوماتیک– تعمیر درب برقی- تعمیر درب اتوماتیک- درب ریموتی- تعمیر درب ریموتی- جک- تعمیر جک برقی- در سرویس- درب شیشه ای- تعمیر درب شیشه ای- تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک- جک برقی- درب کنترلی- تعمیر درب کنترلی- جوشکاری درب برقی- تعمیر درب ریلی- درب ریلی- برد- تعمیر برد- تعمیر جک درب پارکینگ- ریموت کنترل- تعمیرات درب اتوماتیک- چشمی- ریموت- فلاشر

تعمیرات درب برقی
تعمیرات درب برقی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس سریع 24 ساعته
error:
بستن