آموزشآیفون تصویریتعمیر درب اتوماتیکدرب اتوماتیکدرب ضد سرقتدزد گیر اماکندوربین مداربستهمقالاتیو پی اس

جک درب

جک درب

جک درب

جک درب

جک درب

تعمیر درب اتوماتیک 24 ساعته تمام نقاط تهران

09126335009

22001933

جک درب
جک درب

جک درب

تعمیر درب برقی تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک ریموتی

تعمیر درب اتوماتیک تعمیر جک برقی ریموتی پارکینگ

تعمیر درب برقی تعمیر جک ریموتی اتوماتیک پارکینگ

تعمیر درب برقی – تعمیر درب اتوماتیک – تعمیر درب ریموتی – تعمیر جک پارکینگ – تعمیر جک ریموتی – تعمیر جک برقی – تعمیر درب ریلی – تعمیر درب شیشه ای – تعمیر درب شیشه ای برقی – تعمیر درب بادی – تعمیر درب پنوماتیک – تعمیر درب هیدرولیکی – تعمیر جک هیدرولیکی – تعمیر جک بادی – تعمیر جک پنوماتیک – تعمیر ریموت درب – تعمیر جک درب – تعمیر بازو برقی – تعمیر بازو پارکینگی – تعمیر بازو ریموتی – تعمیر درب فروشگاهی – تعمیر درب سکوریت – تعمیر درب پمپی – تعمیر پمپ درب – تعمیر برد درب – تعمیر چشمی درب – نصب درب برقی – نصب درب ریموتی – نصب درب اتوماتیک – نصب جک ریموتی – نصب جک پارکینگ – نصب جک برقی – نصب درب شیشه ای – نصب درب شیشه ای برقی – نصب درب پمپی – نصب جک پنوماتیک – نصب جک بادی – نصب جک درب – نصب چشمی درب – نصب برد درب – درب برقی- درب اتوماتیک- تعمیر درب برقی- تعمیر درب اتوماتیک- درب ریموتی- تعمیر درب ریموتی- جک- تعمیر جک برقی- در سرویس- درب شیشه ای- تعمیر درب شیشه ای- تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک- جک برقی- درب کنترلی- تعمیر درب کنترلی- جوشکاری درب برقی- تعمیر درب ریلی- درب ریلی- برد- تعمیر برد- تعمیر جک درب پارکینگ- ریموت کنترل- تعمیرات درب اتوماتیک- چشمی- ریموت- فلاشر

جک درب
جک درب

جک درب

درب ورودی

در اینجا ما طیف وسیعی از درهای ورودی موجود در انتخاب گسترده ای از رنگ ها، سبک ها و مواد مختلف داریم که همه آنها با گزینه های کاملا قابل تنظیم است. جک درب از درب ورودی ما در طبقه کامپوزیت درست از بالا به دامنه درهای ورودی آلومینیومی،جک درب ما مطمئن هستیم که چیزی است که مناسب برای خانه شما است.

تمام درهای ما استانداردهای سختگیرانه امنیتی را برآورده می کنند و بسیاری از آنها اعتبار نامه امن توسط طراحی را برای امنیت بیشتر به دست آورده اند. بسیاری از درهای ما میتوانند با قفل keywind Winkhaus برای امنیت اضافه شوند.جک درب ما دائما خواهان هستیم که در خط مقدم فناوری قرار گیریم و در حال حاضر با آخرین فن آوری اثر انگشت درهای را ارائه می دهیم.

نصب درب جدید به خانه شما بدون شک بهتر خواهد شد بهره وری انرژی خانه خود را، درهای قدیمی اغلب دوستانه و از مواد غیر عایق ساخته شده است.جک درب تمام درها در محدوده ما باعث افزایش بهره وری انرژی می شوند و می توانند شیشه ای سه لایه را نصب کنند. ما حتی قادر به ارائه درب های ورودی سازگار با ساخت خانه های غیر فعال است.

ما طیف نام تجاری جدیدی از درهای ورودی آلومینیومی از Hallmark، Pirnar و Oikos را داریم، علاوه بر هیجان انگیز بودن محصول ما نیز. امنیت، سبک و طراحی بسیاری از این درها چشمگیر است و مطمئنا ویژگی هر خانه است. جک درب درهای ورودی از Oikos مورد علاقه خاص ما است، ویژگی طراحی خیره کننده در هر دامنه درهای ورودی دیده نشده است.

تمام درها در محدوده ما انتخاب شده اند به دلیل مواد با کیفیت بالا، فرایند تولید و پایان.جک درب تمام درها در محدوده ما با تضمین می آیند و شرایط آب و هوایی برای عملکرد طولانی مدت مورد آزمایش قرار می گیرند.

درون طیف گسترده ای از درهای ورودی ما گزینه های گسترده ای از لوازم جانبی از جمله نامه نامه، دستگیره درب، ضربه گیر درب،جک درب سیستم قفل،جک درب میله های آب و هوا، گزینه های لعاب و غیره است. در سراسر بسیاری از محدوده های مختلف،جک درب لوازم جانبی را می توان در پایان های مختلف عرضه می شود،جک درب برای مثال درهای چوب تاثیر می تواند با آلومینیوم، اثر چدن،جک درب فولاد ضد زنگ یا پایان رنگی مطابق با سبک خانه خود و نماد یک دوره خاص باشد.

آلومینیوم درب های دو طرفه

آلومینیوم محبوب ترین مواد ما در مورد درب های Bifold به علت قدرت آن است،جک درب مناسب برای حمایت از دهانه های بزرگ هر دو به صورت افقی و عمودی و دوام آن است که مناسب برای مقاومت در برابر زمستان بریتانیا است.

برای کسانی که به دنبال شکسته شدن مانع بین زندگی در محیط داخلی و در فضای باز هستند،جک درب طیف وسیعی از درهای Bifold ارائه راه حل کامل. جک درب تمام محصولات در محدوده درب آلومینیومی دو برابر شده ما می تواند با یک آستانه کف فلاشینگ نصب شود که شما را قادر به رسیدن به یک جریان کاملا بدون درز بین فضای زندگی در محیط داخلی / فضای شما می کند.

درب های دو طرفه انعطاف پذیری یک درب کشویی کشویی با خواص فوق العاده سبک آلومینیوم ارائه می دهد. در حالی که نور و آسان مانور جک درب درب های آلومینیومی ما هنوز هم استانداردهای امنیتی بالا و همچنین ارائه بهره وری انرژی بسیار عالی برای خانه و یا پروژه شما.

طیف وسیعی از درب های آلومینیومی به طور کامل قابل تنظیم از جمله مجموعه ای از لوازم جانبی (دستگیره، پرده، شیشه و غیره) و به پایان رسید در رنگ پودری پوشش داده شده است که می تواند رنگ RAL از انتخاب شما برای مطابقت با اموال موجود شما و یا با یک طرح رنگی شما کار برای پروژه شما.

جک درب
جک درب

جک درب

تخته چوبی Bi-Fold Doors علاوه بر خانه و یا پروژه شما فوق العاده است.جک درب آنها فرصتی برای آوردن دنیای بیرون را در خانه خود در طول سال فراهم می کنند و فاکتور واو را برای اموال خود اضافه می کنند.

درب های چوبی تسمه ای ما دست ساز برای مطابقت با مشخصات شما می باشد و می توان از انتخاب رنگ و دانه های چوبی استفاده کرد. هر مجموعه درب بر روی لولاهای وزنی نصب شده است تا باز و بسته شدن درب به آسانی امکان پذیر باشد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس سریع 24 ساعته
error:
بستن