تعمیر جک پارکینگ بتا فاب ۶۰۰ BETTA FAB

تعمیر جک پارکینگ بتا فاب ۶۰۰ BETTA FAB

تعمیر جک پارکینگ بتا فاب ۶۰۰ BETTA FAB

درب اتوماتیک بتا فاب ۶۰۰ BETTA FAB را از نظر ظاهری محفظه گلدانی شکلی را می بینیم که به یک بازو متصل است. محفظه ها موتور را در خود قرار داده و بازوهای بتا فاب ۶۰۰ مانند جک های پارکینگی دیگر به عنوان  غلاف شفت های الکترومکانیکی عمل می کنند. اندازه شفت ها ۶۰۰ میلیمتر است که می تواند برای یک درب پارکینگی دو لنگه با عرض هر لنگه حداکثر ۳.۵ متر استفاده شود. قدرت نگهداری درب پارکینگ این شفت ها تا وزن ۵۰۰ کیلوگرم یعنی نیم تن را دارد و کاملا ضد آب و گرد و غبار می باشد.

از دیگر مشخصات درب اتوماتیک بتا فاب ۶۰۰ BETTA FAB می توان به مصرف برق ۲۵۰ وات اشاره کرد که دارای درجه حفاظتی IP44 نیز می باشد و همچنین می توانند درب پارکینگ را حداکثر تا ۱۲۰ درجه باز کرده و برای درهایی که رو به بیرون باز می شوند هم استفاده کرد. یکی از مزیت های جک پارکینگ بتا فاب ۶۰۰ این است که به جای خلاص کن آلنی از نوع سوئیچی در آن استفاده شده است که باعث می شود امنیت ساختمان بالاتر رفته و احیانا اگر سارقی وارد ساختمان شد به راحتی نتواند درب را خلاص کرده و خارج شود. دیگر مشخصه مناسب این محصول کم صدا بودن بازوها هنگام باز و بسته شدن می باشد.

جک پارکینگی Betta Fab 600 برای درب های به طول هر لنگه ۳ متر و وزن ۳۰۰ کیلو گرم مناسب است. موتور این درب بسیار قدرتمند عمل می کند و با توجه به داشتن برد اختصاصی هوشنمد ، کاربری بسیار راحت و دقیق دارد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Buttonتماس سریع 24 ساعته